Një shqiptar i Kosovës humb jetën në vendin e tij të punës në Gjermani

Diaspora

Një shqiptar i Kosovës humb jetën në vendin e tij të punës në Gjermani

Më: 12 maj 2022 Në ora: 20:08
Besniku

Një burrë nga Kosova ka vdekur në vendin e tij të punës në Gjermani.

Lajmi u bë i ditur nga familjarët në rrjetet sociale.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet të shtunën në varrezat e fshatit Llukar të Prishtinës në ora 14:00.

Nuk dihet shkaku se si ka ardhur deri te vdekja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat