Shqiptari në Itali përplaset me pemën, dërgohet në spital me helikopter

Diaspora

Shqiptari në Itali përplaset me pemën, dërgohet në spital me helikopter

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 09:51
Pamjet e aksidentit

Këto janë pamjet e një aksidenti të rëndë të ndodhur në Riçione të Italisë ku një shqiptar ka humbur drejtimin e furgonit dhe është përplasur fuqishëm me një pemë në anë të rrugës.

I plagosur shqiptari ka mundur që të dalë nga mjeti, por disa minuta më vonë është ndjerë keq.

Për shkak të gjendjes së rëndë ai është transportuar në një spital me helikopter.

Image
Pamjet e aksidentit
Image
Pamjet e aksidentit

Siç duket edhe nga pamjet, përplasja ka qenë shumë e fortë, aq sa makina është shkatërruar pothuajse e gjitha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat