U lodh nga arratisja, dorëzohet shqiptari që drejtonte grupin e grabitjeve në Itali

Diaspora

U lodh nga arratisja, dorëzohet shqiptari që drejtonte grupin e grabitjeve në Itali

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 09:19
Foto ilustrim

Një 18-vjeçar shqiptar që ishte në kërkim nga policia italiane, është dorëzuar vetë në polici.

18-vjeçari së bashku me disa shokë ishin kthyer në një shqetësim për trevat në Genoa.

Ata nën kërcënimin e thikës grabisnin shtëpi dhe sende me vlerë.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije para policisë tha se është i lodhur duke ikur dhe kërkon të dorëzohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat