Ekzekutimi makabër i Ari Papës në Greqi, zbardhet identiteti i dy të arrestuarve

Diaspora

Ekzekutimi makabër i Ari Papës në Greqi, zbardhet identiteti i dy të arrestuarve

Më: 18 mars 2023 Në ora: 15:19
Greqi

Mësohen emrat e personave të arrestuar nga policia greke për vrasjen e Ari Papa.

Taksisti shqiptar i arrestuar është Juljan Ymer Ymeri, lindur me 23.02.1977 nga Tirana.

Ymeri rezulton se në skedat e policisë greke ka edhe emrat Ervin e Beniamin si dhe mbiemrin Rexhepi.

Greku i arrestuar quhet Fotios Stavrou, i vitlindjes 1967.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat