“E vrava dhe nuk pendohem”- Zbardhet dëshmia e 50-vjeçarit shqiptar që m*sakroi ish-gruan në Greqi

Diaspora

“E vrava dhe nuk pendohem”- Zbardhet dëshmia e 50-vjeçarit shqiptar që m*sakroi ish-gruan në Greqi

Më: 16 maj 2024 Në ora: 21:05
Eduart Danaj

“E vrava dhe nuk pendohem”, kështu është shprehur Eduart Danaj, 50-vjeçari i cili vrau ish gruan e tij, Enkeleda Danaj në Greqi mëngjesin e kësaj të enjteje (16 maj).

Para autoriteteve helene ai është shprehur se “ish gruaja po i hante lekët dhe se prej shumë vitesh ka pasur lidhje jashtë martesore me disa meshkuj”.

“Nuk mund ta shihja të dashurin e saj duke drejtuar makinën dhe fotot e tij në Facebook”, ka deklaruar ndër të tjera 50-vjeçari.

Çifti ishte ndarë në mars dhe gruaja ishte larguar nga shtëpia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat