Ky është shorti për 16 më të mirët e Coppa Italia

Futboll

Ky është shorti për 16 më të mirët e Coppa Italia

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 23:39
Foto ilustrim

Është hedhur shorti për Coppa Italia që do të mbahet në janar të vitit 2021.

Juventus do të ketë përballë Genoan, ndërsa Sassuolo do të luaj me SPAL dhe fituesi i këtyre ndeshjeve përballet në çerekfinale.

Milan do të ketë përball Torinon, ndërsa Inter do të ndeshet me Fiorentinën dhe fituesit e këtyre dueleve përballen në mes vete.

Roma ka përballë Spezia, ndërsa Napoli luan me ish skuadrën e Hysaj, Empolin.

Atalanta do ndeshet me Cagliarin, ndërsa Lazio do të ketë përballë Parman.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat