Simeone merr një lajm të mirë

Futboll

Simeone merr një lajm të mirë

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 16:01
Lucas Torreira

Diego Simeone merr një lajm të mirë.

Lucas Torreira rezultoi negativ në testin PCR të kryer nga UEFA dhe u përfshi në minutën e fundit në skuadër për ndeshjen që Atlético Madrid do të luajë sonte kundër Bayern Munchen në Wanda Metropolitano, e vlefshme për ditën e pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampioneve.

Nuk ka ende asnjë lajm për Luis Suárez.

Kubi rojiblanco zyrtarizoi praninë e uruguajanit, që u transferua gjatë verës nga Arsenali, por jo atë të ish-sulmuesit të Barcelona-s.

Uruguaji ishte kombëtarja më e goditur me disa futbollistë që rezultuan pozitivë dhe pati një vatër që shpërtheu gjatë grumbullimit të ekipit përfaqësues.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat