Synon Mbappen dhe Haalandin

Futboll

Synon Mbappen dhe Haalandin

Më: 30 dhjetor 2020 Në ora: 19:37
Mbappe

Synon Mbappen dhe Haalandin!

Emili Rousaud, kandidati potencial i Barcelonës për president, dëshiron të sjellë në skuadër Mbappen e Haalandin në Camp Nou.

Nëse ai zgjedh president i skuadrës katalanase me 24 janar do të mund të transferojë Mbappen e Haalandin.

Për të realizuar projektin e tij, Rousaud mbështetet te Minguella të cilin e kujton, sipas të përditshmes katalanase “Mundo Deportivo” : “Ai na solli Maradona, Rivaldo e Messin”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat