Mbappe mund të largohet nga PSG-ja

Futboll

Mbappe mund të largohet nga PSG-ja

Më: 22 janar 2021 Në ora: 18:56
Mbappe mund të largohet nga PSG-ja

Kylian Mbappe mund të largohet nga Paris Saint-Germaini.

Ylli francez thuhet se është në kërkim të një aventure të re pas tri sezoneve të kaluara me PSG-në.

22-vjeçari ka kontratë me ekipin parisien deri në vitin 2022 dhe nuk e ka vazhduar ende.

Për Mbappen interesim të vazhdueshëm kanë shprehur skuadra si Real Madridi dhe Liverpooli.

Lojtari thuhet se dëshiron të largohet nga Franca për një aventurë të re. PSG-ja për ta liruar Mbappen po kërkon rreth 180 milionë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat