Ofendim raciste dhe me familje: Mësohet se çfarë i thanë njëri tjetrit Ibrahimovic e Lukaku që zënka shkoi aq larg

Futboll

Ofendim raciste dhe me familje: Mësohet se çfarë i thanë njëri tjetrit Ibrahimovic e Lukaku që zënka shkoi aq larg

Më: 26 janar 2021 Në ora: 23:50
Ibrahimovic dhe Lukaku

Një nga zënkat më të mëdha në vitet e fundit ishte ajo mes Zlatan Ibrahimovic dhe Romelu Lukakut, që ndodhi në fundin e pjesës së parë.

Sipas Tuttomercatoweb, Ibra e ofendoi në baza racore Lukakun duke e quajtur ‘gomar të vogël’.

“Shko bëj voodoon tënd bir k***, gomar i vogël,” thuhet se i tha Ibra Lukaku.

Sulmuesi belg e goditi ish-shokun e tij të skuadrës në Manchester United pasi shkoi sy më sy me të.

“Të q*** ty dhe gruan tënde, ju doni të flisni për nënën time?”

Të dy sulmuesit u ndëshkuan nga Paolo Valeri me Ibra i cili mori një karton të dytë të verdhë në pjesën e dytë për një faull ndaj Aleksandar Kolarov, duke u përjashtuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat