Kupa e Italisë pritet me emocione

Futboll

Kupa e Italisë pritet me emocione

Më: 27 janar 2021 Në ora: 12:31
Kupa e Italisë pritet me emocione

Kupa e Italisë rikthehet sot në kuadër të çerekfinales me dy ndeshje interesante.

Atalanta pret në shtëpi skuadrën e Lazios, ku edhe do të jetë ndeshja më interesante e këtij programi, dhe menjëherë pas kësaj përballje, Spal udhëton drejt Juventusit.

Mbrëmë, skuadra e Interit arriti të sigurojë kualifikimin tutje, ku zhvilloi ndeshje kundër rivalëve të Milanos, e cila përfundoi me rezultat të ngushtë 2:1.

Më poshtë mund të gjeni të bashkangjitur programin e plotë të ndeshjeve në Kupën e Italisë.

17:45 Atalanta – Lazio (Stadiumi Geëiss)

20:45 Juventus – Spal (Stadiumi Allianz).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat