Ndez rrjetin, në shtrat me…

Futboll

Ndez rrjetin, në shtrat me…

Më: 3 shkurt 2021 Në ora: 15:24
Ndez rrjetin, në shtrat me…

Futbollisti Felipe Melo nuk ia mohon kurrë surprizat vetes së tij. Mesfushori brazilian, ish-lojtar i Fiorentinës, Interit dhe Juventusit në Serie A, fitoi Kupën Libertadores disa ditë më parë me fanellën e Palmeiras.

Ai nuk duket se dëshiron të ndahet me trofeun e shumë dëshiruar, duke ndezur rrjetet sociale.

Melo postoi në profilin e tij në Instagram një foto, që e portretizojnë atë teksa fle në shtrat me trofeun e madh, duke e përqafuar.

Mesfushori, mbajti trofeun përpara shokëve të tij të skuadrës, para finales kundër Santosit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat