Përplaset keq: Ik pir***! Fol tani, bo*e

Futboll

Përplaset keq: Ik pir***! Fol tani, bo*e

Më: 10 shkurt 2021 Në ora: 11:03
Përplaset keq: Ik pir***! Fol tani, bo*e

Juventusi mori një barazim shumë të rëndësishëm ditën e sotme në shtëpi 0-0 ndaj Interit, duke u kualifikuar për në finale të Kupës, pasi ndeshja e parë u mbyll 2-1 në favor të bardhezinjve.

Tensioni ka qenë i madh në fushë, por edhe jashtë saj. Në fundin e ndeshjes, presidenti i Juventusit, ka shfryrë me të madhe pas kualifikimit, si kurrë më parë, raportojnë mediat italiane. Numri 1 i klubit bardhezi, menjëherë pas përfundimit të sfidës, i ka thënë diçka në distancë trajnerit Konte, ku është tensionuar situata, duke u përplasur në distancë, ku nuk mungonin ofendimet.

Ishte administratori i deleguar i Interit, Bepe Marota, i cili i doli në krahë Kontes dhe u mundua të qetësojë situatën.

Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, në fjalët e tij Anjeli e ofendoi trajnerin zikatër duke i thënë: “Ik pir***. Fol tani bo*e”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat