Tjetër mesazh nga agjenti

Futboll

Tjetër mesazh nga agjenti

Më: 13 shkurt 2021 Në ora: 16:43
Tjetër mesazh nga agjenti

Jorginho është i etur për t’u kthyer në Itali.

Lajmin e ka konfirmuar agjenti i lojtarit, Jorge Santos, që disa herë ka zbuluar dëshirën e brazilianit me nënshtetësi italiane për të luajtur sërish në Serie A.

Juventus, Inter dhe Napoli janë klubet që janë interesuar vazhdimisht për 29-vjeçarin e Chelseat.

“Futbolli është shumë dinamik dhe asgjë nuk mund të përjashtohet”, u shpreh Santos për Radio Kiss Kiss Napoli.

“Ai ka edhe dy vite të mbetura në kontratë dhe është startues i rregullt te Italia. Sido që të jetë, me një projekt të mirë, ai do të ishte i hapur për t’u kthyer (në Itali)”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat