Reagon presidenti i Dritës 

Futboll

Reagon presidenti i Dritës 

Nga: K.G. Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 17:16
Foto FC Prishtina

Drita nga Gjilani tash për tash ka vetëm tre pikë larg vendit të tretë dhe është një pikë pas liderit Ballkani nga Theranda.

Skuadra nga Gjilani nuk është në formën e duhur në stinorin pranveror duke rënë në pozitën me 44 pikë pas 21 jave në elitën e futbollit të Kosovës.  

Askush nuk është si ne! Ne jemi Drita, ne jem Kampioni! Presidenti i Dritës, Valon Murseli, reagon pas humbjes me 2:0 nga Prishtina në kryeqytet.

Këto humbje vetëm se na bëjnë më të fort! Kështu ishim edhe vjet, do të jemi edhe sivjet! Ne flasim në fund! 

Forca Drita, Forca Intelektual!
Drita Krenari, Drita Dashuri”, - ka shkruar Murseli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat