Lajmi i keq për Pirlon

Futboll

Lajmi i keq për Pirlon

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 18:22
Lajmi i keq për Pirlon

Alvaro Morata, i cili po vazhdon shërimin e tij nga infeksioni viral, nuk mori pjesë në trajnimin e sotëm.

Pas tre ditëve, Bianconeri do të udhëtojë për në Venecia që të përballet me Veronan të shtunën me fillim nga ora 20:45.

Qëllimi i Bianconerëve është që të përgatiten sa më mirë për ndeshjet e ardhshme, pasi do të kenë një orar të ngjeshur, ku brenda shtatë ditësh do të përballen fillimisht me Veronan, pastaj me Spezian dhe në fund edhe me Lazion.

Taktiakt të cilat i ushtroi më së shumti në stërvitjen e sotshme italiani Pirlo ishin posedimi dhe ushtrimet tekniko-taktike.

Nesër, ekipi do të kthehet në stërvitje për të vazhduar përgatitjen e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat