Pogba do të jetë jashtë edhe për disa javë

Futboll

Pogba do të jetë jashtë edhe për disa javë

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 11:11
Pogba do të jetë jashtë edhe për disa javë

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka konfirmuar se Paul Pogba do të jetë jashtë edhe për disa javë për shkak të problemeve muskulore.

Ai gjithashtu foli edhe për dëmtimin e Daniel James, që e pësoi të enjten në Europa League kundër Sociedad.

Solskjaer ka dhënë edhe të reja mbi dëmtimet e Scott McTominay, Donny van de Beek dhe Edinson Cavani.

“Do të shohim”, u përgjigj norvegjezi për dëmtimin e James, derisa shtoi: “Scott, Donny, Edinson, shpresojmë të jenë të gatshëm për vikend”.

“Paul është ende jashtë për disa javë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat