Gjest i veçantë i tifozëve!

Futboll

Gjest i veçantë i tifozëve!

Më: 6 mars 2021 Në ora: 18:54
Mbappe

Gjest i veçantë i tifozëve!

E ardhmja e Kilian Mbapesë është përfolur shumë edhe gjatë merkatove të mëparshme ku flitej për një largim të mundshëm të tijin nga PSG-ja në drejtim të një skuadre të madhe europiane, si Real Madridi që e ka kërkuar me ngulm talentin francez.

Së fundmi ka dalë në skenë dhe Liverpuli, ku tifozët e saj kanë bërë gjestin e veçantë ku kanë krijuar një donacion me tifozët e “The Reds” të kontribuojnë për blerjen e sulmuesit 22-vjeçar.

Shuma totale që tifozët e Liverpulit duan të mbledhin është 250 milionë paund por kjo shifër është relativisht e lartë dhe deri më tani janë mbledhur vetëm 65 paund.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat