Reims barazon me Lyonin, notat e Berishës e Zenelit

Futboll

Reims barazon me Lyonin, notat e Berishës e Zenelit

Më: 12 mars 2021 Në ora: 23:17
Valon Berisha dhe Arbër Zeneli

Reims ka barazuar 1:1 me Lyonin në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 29-të në Ligue 1.

Cafaro kaloi fillimisht Reimsin në epërsi në minutën e 33-të, kurse në minutat shtesë Lyoni barazoi rezultatin.

Valon Berisha luajti për 67 minuta, kurse Zeneli u inkuadrua në minutën e 74-të.

Valon Berisha u notua me notën 6.5, kurse Arbër Zeneli mori notën 6.0. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat