Lajm i keq për Juventusin

Futboll

Lajm i keq për Juventusin

Më: 31 mars 2021 Në ora: 11:26
Lajm i keq për Juventusin

Lajm i keq për Juventusin dhe Andrea Pirlon, mbrojtësi Merih Demiral ka rezultuar pozitiv me Koronavirus.

Mbrojtësi bardhezi ka qenë i grumbulluar me kombëtaren turke për ndeshjet e Kualifikuesve të Botërorit “Katar 2022”.

23-vjeçari i cili ishte ndalur në 11 mars pas një dëmtimi muskulor, por un nis drejt kombëtares së tij sepse thuhej se ishte rikuperuar.

Sipas mediave italiane mbrojtësi turk do të marrë një udhëtim drejt Torinos nën masa të rrepta të sigurisë shëndetësore dhe do të qëndrojë i vetë-izoluar deri sa tamponi i tij të rezultojë negativ.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat