Kjo bukuroshe tallet keq me yllin e Bayernit

Futboll

Kjo bukuroshe tallet keq me yllin e Bayernit

Më: 14 prill 2021 Në ora: 12:15
Kjo bukuroshe tallet keq me yllin e Bayernit

E dashura e Marco Verratit, Jessica Aidi, është tallur me sulmuesin e Bayern Munich, Thomas Muller, pasi Paris Saint-Germaini kaloi në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve të martën.

Bayerni e fitoi 1:0 ndeshjen e dytë çerekfinale mbrëmë në Paris, por PSG-ja e arriti gjysmëfinalen falë golave si mysafir pas rezultatit të përgjithshëm 3:3.

Kampioni francez, i cili sezonin e kaluar u mposht nga Bayerni në finale të kësaj gare, u hakmor për humbjen e para tetë muajve në Lisbonë.

Kur Bayernit i ra shorti të luajë kundër PSG-së në çerekfinale, Muller e postoi një video në rrjetet sociale duke i thënë lamtumirë kampionit francez paraprakisht: “Au revoir”.

Pasi PSG-ja ia doli ta eliminojë Bayernin, e dashura e mesfushorit italian të klubit francez iu kundërpërgjigj sulmuesit gjerman.

Ajo e postoi në Instagram: “Më vjen keq, s’më vjen keq. Au revoir".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat