Leicester-Southampton, 4 mijë tifozë!

Futboll

Leicester-Southampton, 4 mijë tifozë!

Më: 18 prill 2021 Në ora: 12:54
Leicester-Southampton, 4 mijë tifozë!

Leicester-Southampton, 4 mijë tifozë!

Pas lokaleve dhe aktiviteteve të tjera, duket filluar nga dita e sotme, edhe në stadiumet do të hapen për tifozët, edhe pse me hyrje të limituara.

Gjysmëfinalja e Kupës së Anglisë mes Leicester dhe Southamton, në fakt, do të luhet në Ëembley para 4000 spektatorëve.

Nga dita e djeshme, vendi ka kaluar në Fazën 3, ajoe rihapjes së impianteve sportive, dhe ky do të jetë testi i parë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat