Manchester Utd me vështirësi 

Futboll

Manchester Utd me vështirësi 

Nga: K.G. Më: 18 prill 2021 Në ora: 19:06
Manchester Utd me vështirësi 

Manchester Utd arkëton tre pikë të mëdha në Premeir League. 

"Djajtë e Kuq" si vendas me vështirësi e mposhtin me rezultat 3:1 Burnleyn. 

Golat i shënuan futbollistët Greenwood (48' e 84') e Cavani 90+3') dhe për mysafirët Tarkowski (50'). 

Fitore e mundimshme por shumë e ëmbël për Manchester Utd, e cila renditet në vend të dytë me 66 pikë pas 32 jave dhe Burnley i 17-ti me 33 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat