Levante duarthatë, Bardhi 68 minuta

Futboll

Levante duarthatë, Bardhi 68 minuta

Nga: K.Goca Më: 30 prill 2021 Në ora: 22:56
Levante duarthatë, Bardhi 68 minuta

Futbollisti shqiptar, Enis Bardhi, me Levanten dolën duarthatë nga stadiumi në Vigo. 

Celta Vigo triumfoi me rezultat 2:0 ndaj Levantes, në takimin e javës së 34-të të Kampionatit të Spanjës.   

Golat u shënuan nga Mendez (51') e Solari (74'). 

Bardhi bëri lojë të mirë, i cili u zëvendësua në minutën e 68-të.

Celta Vigo ngritët në vend të 9-të me 44 pikë dhe Levante mban pozitën e 12-rë me 38 pikë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat