Drita-Ballkani, derbi i madh

Futboll

Drita-Ballkani, derbi i madh

Më: 9 maj 2021 Në ora: 14:52
Drita-Ballkani, derbi i madh

Drita-Ballkani, është kryesfida e ditës së sotme në elitën e futbollit tonë.

Kampionët në fuqi dhe skuadra nga Theranda, do të përplasen në sfidën kryesore të javës së 34-të.

Ky duel është tejet i rëndësishme për të dy skuadrat që synojnë majat e tabelës.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet e të dy skuadrave:

DRITA: Maloku, Limani, Cuculi, Jamal, Blakçori, B.Shabani, Vucaj, Fazliu, Alidema, Xh.Shabani, Haxhimusa.

BALLKANI: Luljanovic, Berisha, Sinani, Jashanica, Potoku, Kuç, Gashi, Baftiu, Krasniqi, Hoxha, Daku.

Sfida Drita-Ballkani nis në orën 15:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat