Nedved: Ronaldo do të kthehet të hënën

Futboll

Nedved: Ronaldo do të kthehet të hënën

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 22:25
Nedved: Ronaldo do të kthehet të hënën

E ardhmja e Cristiano Ronaldos sipas të gjitha gjasave do të jetë në Juventus, të paktën edhe një sezon.

Kështu të paktën deklaroi zëvendëspresidenti i Juventusit, Pavel Nedved, i cili tha se Ronaldo do të qëndrojë.

“Cristiano Ronaldo do të kthehet të hënën dhe do të qëndrojë me ne” – deklaroi Nedved.

Cristiano Ronaldos i skadon kontrata sezonin e ardhshëm, teksa përflitej shumë për një largim të mundshëm..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat