Renova dhe Malisheva ndahen baras

Futboll

Renova dhe Malisheva ndahen baras

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 22:35
Renova dhe Malisheva ndahen baras

Renova dhe Malisheva kanë zhvilluar ndeshje kontrolluese në Strugë.

Përballja është mbyllur në barazim pa gola, 0:0

.Ishte kjo miqësorja e parë në Strugë për skuadrën e Malishevës, e cila edicionin e fundit u promovua në Superligën e Kosovës.

Kaltërebardhët kanë njoftuar edhe për disa miqësore të tjera në vazhdim, por nuk i kanë zbuluar klubet me të cilat do të testohen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat