Krahu i djathtë” i presidentit Lotito

Futboll

Krahu i djathtë” i presidentit Lotito

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 17:58
Krahu i djathtë” i presidentit Lotito

Sot është një ditë e veçantë për Lazio.

Klubi kryeqytetas feston ditëlindjen e Igli Tares, i cili ka qenë pjesë e bardhekaltërve tash 16 vite; së pari si futbollist dhe tani si menaxher. Ditëlindja e drejtorit sportiv shqiptar, i cili sot fryn 48 qirinj, u festua nga llogaritë në rrjetet sociale të Lazio.

Për Tare, përveç shumë lojtarëve të fortë të gjetur me çmime të ulëta (mbi të gjitha Sergej Milinkovic-Savic), gjithashtu gjashtë trofe të fituar midis Kupave të Italisë dhe Superkupave të Italisë gjatë karrierës në kryeytetin italian.

“Krahu i djathtë” i presidentit Lotito, i vlerësuar shumë nga opinioni futbollistik italian.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat