Prishtina publikon çmimet e biletave

Futboll

Prishtina publikon çmimet e biletave

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 17:08
Prishtina publikon çmimet e biletave

Prishtina ndeshjen e fazës së tretë të kaulifikime për Conference Ligë do ta zhvillojë ndaj kampionit të Norvegjisë Bodo/Glimt.

Pasi kaloi me sukses fazën e dytë, Prishtina do provojë fitoren në mënyrë që të kualifikohet në fazën grupore.

Përmes një postimi në Facebook, Prishtina ka bërë të ditur çmimet e biletave që do nisin të shiten në “Zahir Pajaziti” me fillim nga ora 17:00.

Biletat për jug dhe veri kushtojnë 3 euro, në lindje 5 euro, derisa në perëndim 10 euro.Kujtojmë se ndeshja mes Prishtinës dhe Bodo/Glimt zhvillohet këtë të enjte me fillim nga ora 20:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat