Imeri emërohet trajner në Akademinë e klubit

Futboll

Imeri emërohet trajner në Akademinë e klubit

Më: 2 shtator 2021 Në ora: 12:23
Imeri emërohet trajner në Akademinë e klubit

KF Besa ka qenë mjaftë aktive në afatin kalimtar të verës, duke afruar disa emra që kanë spikatur në futbollin vendor.

Por klubi nga Dobërdolli i Gostivarit mendon edhe për të ardhmen. Ditën e sotme, KF Besa ka zyrtarizuar trajnerin Ardian Imeri, i cili do të jetë i angazhuar në akademinë e klubit.

Lajmin e bëri të ditur vetë faqja e klubit me anë të një postimi në Facebook.

“KF Besa angazhon trajner për akademinë e klubit, e ky është Ardian Imeri trajner me shumë përvojë. Si trajner ka punuar në të gjitha kategoritë e fëmijëve si dhe ka udhëhequr edhe ekipin e parë ose të seniorëve të KF Drita në ligën e dytë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat