Muriqi në bankën e rezervistëve

Futboll

Muriqi në bankën e rezervistëve

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 17:39
Muriqi në bankën e rezervistëve

Galatasaray dhe Lazio sonte nisin aventurën e tyre në Ligën e Evropës.

Këto dy skuadra sonte zhvillojnë ndeshjen e raundit të parë në kuadër të Grupit E.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Turk Telekom” nga ora 18:45.

Dyshja shqiptare, Elseid Hysaj dhe Thomas Strakosha, do ta nisin nga fillimi këtë ndeshje, teksa Vedat Muriqi ndodhet në bankën e rezervistëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat