Ballkani – Llapi, formacionet zyrtare

Futboll

Ballkani – Llapi, formacionet zyrtare

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 15:09
Ballkani – Llapi, formacionet zyrtare

Java e pestë në BKT Superligën e Kosovës do të startojë sot me dy ndeshje që janë në program për tu zhvilluar.

Padyshim që ndeshja kryesore e ditës së sotme do të zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, mes Ballkanit dhe Llapit.

Do të jetë një sfidë shumë interesante ku dy ekipet kërkojnë maksimumin e pikëve.

Duel shumë interesant pritet të zhvillohet edhe në Malishevë me fillim nga ora 16:00.

Debutuesit në BKT Superligë, Malisheva do ta pres Feronikelin që është këndellur në dy xhirot e fundit.

Formacionet zyrtare: 

Ballkani: Frashëri, Baftiu, Thaqi, Potoku, Astrit Thaqi, Gashi, Krasniqi, Hoxha, Kuç, Zeka

Llapi: Avdyli, Idrizi, Prençi, Veliu, Emini, Ramadani, Selmani, Krasniqi, Shabani, Peposhi, Silva Neto.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat