Reagon Fernandes: Unë dështova

Futboll

Reagon Fernandes: Unë dështova

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 13:43
Reagon Fernandes: Unë dështova

Mesfushori i Manchester United, Bruno Fernandes ka reaguar ndaj kritikëve pas humbjes së penalltisë ndaj skuadrës së Aston Villas, shkruan Insporti.

Pas ndeshjes, portugezi u kritikua shumë për huqjen e penalltisë, ndërsa tani Fernandes ka lëshuar një deklaratë kur kërkon falje për dështimin.

“Unë gjithmonë kam marrë përgjegjësitë e mia dhe i kam përqafuar gjithmonë nën presion në momente si kjo.

Dështova. Por unë bëra një hap përpara dhe u përballa me sfidën me të njëjtën ambicie dhe përgjegjësi si kur, në shumë raste të tjera, topi përfundoi në rrjetë”, tha Fernandez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat