Nuk ka vend sërish për Milot Rashicën

Futboll

Nuk ka vend sërish për Milot Rashicën

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 15:42
Nuk ka vend sërish për Milot Rashicën

Milot Rashica ka nisur të nxejë çdo ditë e më shumë stolin te Norwich City.

Ai nuk luan sërish titullar në sfidën e vlefshme për Premierligë, që starton nga ora 16:00 dhe që Norwich e zhvillon me Brightonin.

Rashica ende nuk ka shënuar asnjë gol dhe s’ka dhuruar asnjë asist te klubi i ri.

Rashica nuk po kalon formë të mirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat