Pas lajmit për tradhti ndaj gruas, dalin gjërat të reja

Futboll

Pas lajmit për tradhti ndaj gruas, dalin gjërat të reja

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 23:23
Pas lajmit për tradhti ndaj gruas, dalin gjërat të reja

Paqja duket se ka shpërthyer tashmë midis Mauro Icardi dhe Wanda Nara.

Pas postimeve të dyshimta të publikuara dje në rrjetet e tij sociale nga showgirl dhe thashethemet nga Argjentina që donin që Nara të tradhtohej nga Maurito me aktoren Eugenia Suarez, sulmuesi i Paris Saint-Germain postoi në profilin e tij në Instagram disa fotografi që duket se mbyllin historinë.

Ish -kapiteni i Interit është me Wanda, i kompletuar me përkushtim dhe zemër.

Në këtë pikë me të vërtetë duket se grindja mes të dyve, si dhe thashethemet për një ndarje të afërt, ishin një blof i madh..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat