Rooney kërkon ish kapitenin e Arsenalit

Futboll

Rooney kërkon ish kapitenin e Arsenalit

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 19:02
Rooney kërkon ish kapitenin e Arsenalit

Jack Wilshere vetëm 28 vjeç, vijon të jetë pa skuadër.

Mesfushori anglez i cili nuk diskutohet për vlerat sportive, por për shkak të dëmtimeve të shpeshta, deklaroi se është gati për një aventurë të re në janar madje tha edhe emrin e ekipit.

Derby County që drejtohet nga Rooney sipas lojtarit e ka kërkuar në verë, por e refuzoi ndërsa tani është gati të nisë një aventurë të re me ta në përpjekjet për t’u rikthyer në fushë si lojtar profesionist.

Wilshere është parë duke u stërvitur me Comon dhe Arsenalin këto muaj derisa të gjejë zyrtarisht edhe ekipin e tij të ri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat