Struga importon me pikë të madhe 

Futboll

Struga importon me pikë të madhe 

Nga: K.G. Më: 24 tetor 2021 Në ora: 17:36
Struga importon me pikë të madhe 

Skuadra shqiptare Struga Trim & Lum importon pikë të madhe në duel me Makedonija GP.

Struganët barazojnë me rezultat 1:1 me ekipin maqedon.

Mlladenovski (66’) shënoi për vendasit dhe Cvetanovski (77’) për skuadrën shqiptare.

Struga renditet në vend të gjashtë me 15 pikë, ndërsa Makedonija GP  është në të nëntin me 11 sosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat