Zbulohet fituesi i Topit të Artë!?

Futboll

Zbulohet fituesi i Topit të Artë!?

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 18:51
Zbulohet fituesi i Topit të Artë!?

Topi i artë ka prodhuar gjithmonë debat mbi fituesin e  mundshëm. Një foto e dalë sot ka bërë namim në rrjetet sociale pasi zbulon emrin e lojtarit që do ta fitojë.

Në foto duket qartë emri i Robert Levandovskit si fituesi për këtë vit i çmimit prestigjioz.

Sulmuesi i Bayern Mynih ka qenë i pandalshëm përgjatë këtyre viteve, duke fituar gjithçka në nivel klubesh, ku bie në sy tripleta e fituar me Bajernin në sezonin 2019-2020. Sezonin e kaluar polaku theu rekordin e Gerd Myler në Bundesligë, duke shënuar 41 gola.

Nuk dihet nëse ky do të jetë rezultati përfundimtar, por nuk është hera e parë që dalin foto mbi këtë ngjarje.

Edhe në 2018-ën disa ditë përpara eventit, u publikua një foto me Luka Modriç në vendin e parë, i cili e fitoi në fund.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat