E la gruaja pas skandalit...

Futboll

E la gruaja pas skandalit...

Më: 23 nëntor 2021 Në ora: 17:35
E la gruaja pas skandalit...

Erik Abidal u bë qendra e lajmeve në Francë. Ish-mbrojtësi i Barcelonës u akuzua për një atentat ndaj sulmueses së PSG, Kheira Kamraui. Thuhej se shkak u bë fakti i një hatëmbetjeje midis Abidal dhe Hamraui, disa muaj pas ndarjes mes tyre.  Kjo bëri që gruaja e tij Hajet të kërkonte divorcin.

Nëpërmjet një postimi në ‘Intagram’, Abidal ka shprehur dashurinë për gruan e tij dhe kërkon falje prej saj.

“Hajet Abidal, të lutem më fal. Cilado qoftë zgjedhja jote, ti do të vazhdosh të jesh në sytë e mir gruaja e jetës sime. Gjithashtu dhe mamaja e fëmijëve tanë të mrekullueshëm. E meritoj këtë poshtërim edhe nëse më vret për së gjalli. Ndonjë ditë ti do të më falësh”.

Bashkëshortja Hajet Abidal kërkoi divorcin me ish-mbrojtësin. Mendohet se lajmet dhe faktet që provojnë përfshirjen e Abidal në këtë atentat, ka bërë që ajo të largohet nga 42 vjeçari.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat