Torres: E dua Barcelonën

Futboll

Torres: E dua Barcelonën

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 08:53
Ferran Torres

Konkurrenca e madhe në sulmin e Manchester City duket se ka shtyrë Ferran Torres të kërkojë largimin nga City.

Sipas Mundo Deportivo, që ka përmendur burime afër sulmuesit spanjoll.

Ferran, i cili është gjithmonë më vendimtar dhe në qendër të projektit të Furive të Kuq të Luis Enrique, duket se ka dëshirë të transferohet te Barcelona, që e ka kërkuar në 2020-ën.

Megjithatë, për shkak të problemeve ekonomike të katalanasve është pothuajse e pamundur të zhvillohen negociata dhe për këtë arsye mund të gjendet një formulë tjetër për transferimin e Torres.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat