Chelsea është gati të largojë Wernerin

Futboll

Chelsea është gati të largojë Wernerin

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 16:57
Werner

Klubi anglez i Chelsea-it është i gatshëm të lejojë gjermanin Werner të largohet në merkaton e janarit.

Werner i ardhur me shumë bujë tek anglezët, nuk ka shfaqur pritshmëritë e klubit.

Kështu, Chelsea pret një ofertë zyrtare për sulmuesin gjerman.

Sipas “Daily Express”, Barcelona ka shfaqur interes për lojtarin por ende nuk ka bërë një ofertë zyrtare për të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat