Inter në gjurmët e lojtarit që ka bindur Zanettin

Futboll

Inter në gjurmët e lojtarit që ka bindur Zanettin

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 22:56
Inter në gjurmët e lojtarit që ka bindur Zanettin

Të reja në lidhje me merkaton e Inter-it.

Sipas FcInternews, Edgardo Lasalvia, menaxheri i Agustin Alvarez, lojtar i Penarol, është në Itali.

20-vjeçari uruguaian i është këshilluar klubit milanez nga Javier Zanetti dhe Alvaro Recoba.

Jo vetëm Alvarez, Lasalvia përfaqëson edhe yllin e shumëkërkuar të Benfica-s, Darwin Nunez.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat