Milani kërkon të rikthehet tek fitoret

Futboll

Milani kërkon të rikthehet tek fitoret

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 20:44
Milani kërkon të rikthehet tek fitoret

Milani kërkon të rikthehet tek fitoret pas dy disfatave radhazi në kampionat. Përballë do të kenë Xhenoan e Shevçenkos, e cila ka nevojë për pikë.

Kuqezinjtë nuk duan të humbasin më pikë në mënyrë që të mos krijojnë shkëputje me Napolin kryesues.

Nga ana tjetër Shevçenko ka deklaruar se do të luajë fort ndaj ish-skuadrës së tij.

Në ndeshjen tjetër Napoli luan në transfertë përballë Sasuolos. Skuadra e Spaletit ka bërë një kampionat madhështor deri më tani dhe shihet si ndër pretendentët kryesor për titullin kampion.

Ndeshjet fillojnë në orën 20:45.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat