Feronikeli merr pikë në Lipjan

Futboll

Feronikeli merr pikë në Lipjan

Nga: K.G. Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 14:56
Feronikeli merr pikë në Lipjan

Feronikeli nga Drenasi më në fund gjen një pikë pas tetë humbjeve rresht. '

"Nikli" barazon (0:0) me Ulpianën në stadiumin "Sami Kelmendi" në Lipjan.

Një pikë e madhe për skuadrën nga Drenasi pas një serie katastrofë e për Ulpianën ky barazim është sikur humbje. 

'Nikli është në fund me 11 pikë dhe Ulpiana renditet në vend të tetë me 18 pikë pas 17 jave në elitën e futbollit të Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat