Rafael Leao thirrje tifozëve

Futboll

Rafael Leao thirrje tifozëve

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 15:15
Rafael Leao thirrje tifozëve

Rafael Leao thirrje tifozëve: “Të martën mbështetemi tek ju”.

“Një fitore e rëndësishme që na mban të luftojmë për qëllimin tonë”.

Rafael Leao ka shkruar në Twitter pas fitores 2-0 me Salernitana.

Sulmuesi portugez u fut më pas në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Liverpool-it, duke nisur një lloj apeli për kuqezinjtë: “Tifozët e së martës ne po do të mbështetemi tek ju, së bashku jemi më të fortë!”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat