Ndeshje e çmendur në ‘Diego Armando Maradona’

Futboll

Ndeshje e çmendur në ‘Diego Armando Maradona’

Më: 9 dhjetor 2021 Në ora: 19:34
Ndeshje e çmendur në ‘Diego Armando Maradona’

Është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Diego Armando Maradona”, aty ku janë shlnuar katër gola brenda 33 minutave.

Skuadra italiane Napoli kaloi në epërsi prej 2:0 në ndeshjen kundër Leicester Cityt, me golat e Ounas dhe Elmas.

Por kundërpërgjigja nga Leicester nuk vonoi.

Evans në minutën e 27’të ngushtoi avantazhin në 2-1, kurse Dewsbury-Hall vetëm pesë minuta më pas me një goditje të bukur nga distanca barazoi rezultatin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat