Bruno Fernandes tallet me UEFA-n

Futboll

Bruno Fernandes tallet me UEFA-n

Më: 13 dhjetor 2021 Në ora: 17:03
Bruno Fernandes

UEFA njoftoi se për shkak të problemeve teknike me software në serverin e brendshëm, i cili i vendos ekipet që do të përballen në mes vete, shorti do të përsëritet.

Kështu, për herë të parë në histori u vendos për përsëritjen e shortit në garën më prestigjioze evropiane.

Lidhur me këtë gabim, ka reaguar edhe futbollisti i Manchester United, Bruno Fernandes, i cili u tall me UEFA-n.

“Në çfarë kohe është raundi i tretë i shortit”, shkroi ai në Twitter.

Në herën e parë Manchester Unitedit i ra shorti me Paris Saint-Germainin, kurse në herën e dytë ata u vunë përballë Atletico Madridit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat