Real Madridi kërkon fitoren

Futboll

Real Madridi kërkon fitoren

Më: 2 janar 2022 Në ora: 12:51
Formacioni i Realit

Real Madridi kërkon fitoren ndaj Getafes!

Real Madridi është rikthyer në aksion në La Liga Santander pas pushimit të Krishtlindjeve, teksa përballet me Getafen në Estadio Coliseum Alfonso Perez me fillim nga ora 14:00. 

Skuadra e Carlo Ancelottit aktualisht ka një epërsi prej tetë pikësh ndaj Sevillas së vendit të dytë, e cila ka një lojë më pak ndaj Los Blancos.

Skuadra e Quique Sanchez Flores është në vendin e 16-të, por barazohet në pikë me Alaves në vendin e 18-t.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat