Gjimshiti me Atalantën ndalin Interin

Futboll

Gjimshiti me Atalantën ndalin Interin

Nga: K. Goca Më: 16 janar 2022 Në ora: 22:35
Gjimshiti me Atalantën ndalin Interin

Interi nuk merr më shumë se një pikë nga terreni i nxehtë në Bergamo. 

Zikaltrit ndahen baras (0:0) me Atalantën, në takimin e javës së 22-të në Serie A në futboll. 

Berat Gjimshiti u paraqit titullar, duke kryer detyrat me sukses. 

Interi kryeson ne 50 pikë, ka dy më shumë se Milani dhe Atalanta është në vend të katërt me 42 sosh.  

Faqja e specializuar “Sofascore”, Gjimshitin e vlerëson me notën 7.0.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat