Klopp ngre “flamurin e bardhë”

Futboll

Klopp ngre “flamurin e bardhë”

Më: 17 janar 2022 Në ora: 12:21
Klopp ngre “flamurin e bardhë”

Klopp ngre “flamurin e bardhë”, ia “dorëzon” titullin Manchester City!

Jurgen Klopp feston fitoren 3-0 kundër Brentford, por e di se rikuperimi i diferencës nga Manchester City do të jetë një detyrë e vështirë:

“Nuk është një situatë në të cilën mund të flasim për një luftë titulli.

Jemi 11 pikë prapa, me një ndeshje në më pak.

Në një botë normale do të thoja se asgjë nuk do të ndryshojë. Sidoqoftë, ne do të përpiqemi të bëjmë pjesën tonë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat